• Свеж
Анлео Хард Патување Случај ЗА Пареа СФ-717 Мини Пареа Железо
zoom_in

Анлео Хард Патување Случај ЗА Пареа СФ-717 Мини Пареа Железо

DEN 2.67

Стока
check Достапно.

Специјално дизајниран За Пареа СФ-717 Мини Пареа Железо. Куќиштето е направено од висококвалитетен синтетички материјал кој е цврст, издржлив. Заштитете го вашиот омилен уред од испакнатини вдлабнатини и гребнатини. Материјал : ЕВА. Боја : Црна. Надворешни димензии : 7.4*5*4 (L*W*H) инч. Само Случај! (уредот и додатоците се продаваат одделно). Анлео Тешко Патување Случај за Пареа СФ-717 Мини Пареа Железо.

Избор на клиенти..