• Свеж
6 ПАРЧИЊА Ц-Стеги 4 Инчни Ц Стеги Тежок Челик Ц Стегач Сет Податлив Железен Метал Ц-Стегач Црни Ц Стеги Податлива Челична Рамка За Обработка На Дрво, Заварување, Згра?
zoom_in

6 ПАРЧИЊА Ц-Стеги 4 Инчни Ц Стеги Тежок Челик Ц Стегач Сет Податлив Железен Метал Ц-Стегач Црни Ц Стеги Податлива Челична Рамка

DEN 3.00

Стока
check Достапно.

Спецификации : вкупната должина На Стегите Ц е 8 инчи, 4 инчи длабочина на Грлото или вилицата, тежината е 1,7 килограми. Ќе добиете 6 ПАРЧИЊА Метал Ц-Стегач. Отворање На Вилицата Од 4 Инчи, Длабочина На Грлото Од 2 Инчи. Одлична Сила За Заклучување : Добро изработена стегач, мазна работна завртка, лесна за ротирање. Навој завртка, играат многу добра анти-пропадна и стабилна улога, и леано железо рамка и челик стегање принудувајќи завртка, за да се обезбеди брзо завршување на работата. Флексибилни Вилици : Прилагодливо податливо железо ц-стегач поставено отворање за прецизно сечење или сврзување, погодно за поврзување на различни големини до 4 инчи, лесно може да се справи со различни задачи за обработка на дрво или заварување точно како машина. Уникатна изработка : црната ц-стегач е изработена од леано железо, кое има висока цврстина, цврсти стеги од карпи и не е лесно да се скрши. Површината на ц-стегачот се прска со статички електрицитет за да се спречи ' рѓа и корозија, со што се зголемува работниот век. Професионални Апликации : црната ц стеги податлива челична рамка е широко применлива за склопување, прицврстување, сврзување, заварување при обработка на дрво, но може да се користи и во производи за домаќинство, автомобилски апликации, обработка на метали и други полиња. Леано железо рамка и челик стегање принудувајќи завртка, за да се обезбеди брзо завршување на работата. Мазна работна завртка, лесна за ротирање. Завртка со навој, играјте многу добра анти-лизгачка и стабилна улога. 4 Инчни Тешки Ц-Стеги Метал Ц-Стегач Постави Црни Ц Стеги Податлива Челична Рамка Податливо Железо Ц-Стегач за Обработка на Дрво, Заварување и Градење.

Избор на клиенти..