• Свеж
2 парчиња 1,0 мм Мрежесто Тркало За Виткање Хсс Алатка За Струг Внатрешна Дупка Дијаметар На Тркалото За Втиснување 26мм За Метална Алатка За Виткање Тркала Со Струг
zoom_in

2 парчиња 1,0 мм Мрежесто Тркало За Виткање Хсс Алатка За Струг Внатрешна Дупка Дијаметар На Тркалото За Втиснување 26мм За

DEN 321.12

Стока
check Достапно.

*Дизајниран е Дијагонален модел,идеален за замена на вашето оштетено Тркало. *Се користи за да се избегне лизгање во местото на копчето на метални производи или други занаети со машини за виткање. *Две насоки на твил : Едната е позитивна, А другата е негативна. Спецификација : *Материјал : ХСС*Тип : Алатка За Виткање*Шема : Директно Линеарно*Висина на Виткање : 1,0 мм/0,04 инчи*надворешен дијаметар На Ханава : 26мм(1,02 инчи)*внатрешен дијаметар На Ханава : 8мм(0,3 инчи)*Дебелина На Ханава : 8мм/0,31 инч*Количина : 2 парчиња содржина на пакетот : 2 парчиња Мрежести кнурлинг Тркала ЗАБЕЛЕШКА : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците.

*Material:
HSS
*Type:
Knurling Tool
*Pattern:
Straight Linear
*Knurling pitch:
1.0mm/0.04 inch
*Hanawa outer diameter:
26mm(1.02 inch)
*Hanawa inner diameter:
8mm(0.3 inch)
*Hanawa Thickness:
8mm/0.31 inch
*Quantity:
2pcs
Package Contents:
2pcs Reticulated Knurling Wheel:
Note:
1. The real color of the item may be slightly different from the pictures shown on website caused by many factors such as brightness of your monitor and light brightness.:
2. Please allow slight manual measurement deviation for the data. :

Избор на клиенти..