• Свеж
13,3 мм Мал Водоотпорен Микро-Прекинувач 3а Левераместете Ја Колоната Нормално Отворено/Затворено Автоматско Прекинувач Оловото Излегува Подолу -
zoom_in

13,3 мм Мал Водоотпорен Микро-Прекинувач 3а Левераместете Ја Колоната Нормално Отворено/Затворено Автоматско Прекинувач Оловото

DEN 2.67

Стока
check Достапно.

Боја : НЕ. Е паметен уред : НЕ. Струја : 3А. Материјал : Пластика. Карактеристики : водоотпорен. Специфики на предметот : е паметен уред : NOCurrent : 3 материјал : Пластика карактеристики : водоотпорен број на модел : h3-d Switch тип : микро Switchwaranty : 1year Certification : NONEOrigin : копното кина Тип : Прекинувачи.

Избор на клиенти..