• Свеж
Реткоелектричен Нов Лев Фар Компатибилен Со Хонда Спогодба Lx-P Ex-L Седан 2008-2012 По Дел број 33150-TA0-A01 33150TA0A01 HO2502130
zoom_in

Реткоелектричен Нов Лев Фар Компатибилен Со Хонда Спогодба Lx-P Ex-L Седан 2008-2012 По Дел број 33150-TA0-A01 33150TA0A01 HO2502130

DEN 2.00

Стока
check Достапно.

Компатибилен Со Хонда и многу повеќе.. Ве молиме потврдете го вашиот број на дел ОД ОЕМ ОД вашата оригинална единица за да помогнете да се обезбеди монтажа. Заменува : ХОНДА : 33150-ТА0-А01 33150ТА0А01, ДЕЛОВИ ЛИНК : ХО2502130, ОПИС НА СТАВКА : ФАРОВИ, ТИП НА ЕДИНИЦА : ХОНДА, ПОЗИЦИЈА : ЛЕВО, СТРАНА НА ВОЗАЧОТ, КОЛИЧИНА : 1, МАТЕРИЈАЛ ЗА ДОМУВАЊЕ : ПЛАСТИКА, МАТЕРИЈАЛ ЗА ЛЕЌИ : ПЛАСТИКА, ВКЛУЧЕНА СИЈАЛИЦА СО СРЕДНО СВЕТЛО : ДА, ТИП НА СИЈАЛИЦА СО СРЕДНО СВЕТЛО : ХАЛОГЕН, ВКЛУЧЕНА СИЈАЛИЦА СО ДОЛГО СВЕТЛО : ДА, ТИП НА СИЈАЛИЦА СО ДОЛГО СВЕТЛО : ХАЛОГЕН. Целосна Една Година Гаранција. Компјутер тестиран за постојан Квалитет и ненадмината сигурност. Фарови-Позиција : Вклучена Е Сијалица Од Страната На Возачот : Да Извор : Резервен Пазар. РЕТКОЕЛЕКТРИЧЕН БРЕНД КОМПАТИБИЛЕН Со Хондахонда : 33150-ТА0-А01 33150ТА0А01ПАРТСЛИНК : HO2502130 ITEM ОПИС : ТИП НА ЕДИНИЦА ЗА ФАРОВИ : HONDAPOSION : ЛЕВО, СТРАНИЧНА КОЛИЧИНА НА ВОЗАЧОТ : МАТЕРИЈАЛ ЗА ДОМУВАЊЕ : МАТЕРИЈАЛ ЗА ПЛАСТИЧНИ ЛЕЌИ : ВКЛУЧЕНА СИЈАЛИЦА СО ПЛАСТИЧЕН ЗРАК : ТИП НА СИЈАЛИЦА СО БЛАГ ЗРАК : ВКЛУЧЕНА Е ХАЛОГЕНА СИЈАЛИЦА СО ВИСОК ЗРАК ТИП НА СИЈАЛИЦА СО ЗРАК : Халогени Апликации оваа ставка ОДГОВАРА на апликациите ПО Број На Дел. ВЕ МОЛИМЕ ПРОВЕРЕТЕ ГО ВАШИОТ ДЕЛ БРОЈ ЗА ДА СЕ ОБЕЗБЕДИ МОНТАЖА.ХОНДА СПОГОДБА ЛХ-П СЕДАН 2008 - 2012ХОНДА СПОГОДБА ЕКС-Л СЕДАН 2008 - 2012ХОНДА СПОГОДБА ЕКС СЕДАН 2008 - 2012ХОНДА СПОГОДБА ЛХ СЕДАН 2008 - 2012ХОНДА СПОГОДБА СЕ СЕДАН 2011-2012.

Избор на клиенти..