• Свеж
NY0813100 - sterlitech 13mm, 0.8 Микрон Најлон Мембрана Филтри-Пакет од 100 Филтри
zoom_in

NY0813100 - sterlitech 13mm, 0.8 Микрон Најлон Мембрана Филтри-Пакет од 100 Филтри

DEN 2.33

Стока
check Достапно.

Најлонски Мембрански Филтри, 0,8 Микрони, 13мм, 100/Пк. Филтри за дискови со најлонска мембрана : 0,8 €m големина на пора, дијаметар од 13 mm, пакување од 100. Хидрофилен, ниско-извлекувачки, инертен, издржлив материјал поддржан од внатрешна полиестерска мрежа. Обично се користи за HPLC, микробиологија, медицинска/клиничка и општа филтрација. Филтри за дискови со најлонска мембрана : 0,8 €m големина на пора, дијаметар од 13 mm, пакување од 100. Хидрофилен, ниско-извлекувачки, инертен, издржлив материјал поддржан од внатрешна полиестерска мрежа. Обично се користи за HPLC, микробиологија, медицинска/клиничка и општа филтрација.

Избор на клиенти..