• Свеж
Силгинес 90 Степен Позиционирање Квадрати Прав Агол Стеги За Обработка На Дрво, 4 Пакет(5.5 *5.5) Алуминиумска Легура Агол Стегач Дрво Столар Стегање Алатка За Слика Рам
zoom_in

Силгинес 90 Степен Позиционирање Квадрати Прав Агол Стеги За Обработка На Дрво, 4 Пакет(5.5 *5.5) Алуминиумска Легура Агол Стегач

DEN 3.00

Стока
check Достапно.

СТЕГИ од 90 СТЕПЕНИ за ОБРАБОТКА на ДРВО : Создадете рационализирани производи од дрво со комплетот за стеги Со прав агол Силгинес. Нашите стеги со врвен квалитет се обработуваат со алуминиумска легура и нерѓосувачки челик и се прецизно дизајнирани да поддржуваат беспрекорна рачна работа. АЛАТКИ ЗА СТЕГАЊЕ СО СИЛНА СИЛА : бидејќи секоја страна од нашите квадрати има седум дупки, тие имаат дополнителна цврста сила на стегање за да ги одржат вашите производи безбедни додека сте виделе. Нашите аголни стеги за обработка на дрво имаат две мерни единици, метрички и империјални, а скалата со ласерско гравирање е лесна за читање. ДЕТАЛНО КАКО АЛАТКИ ЗА КЛУКАЈДРВЕЦ : закосените рабови на нашите аголни стеги со прав агол се лесни за ракување и нема да ги оштетат кревките рабови за сечење. Поставете ги овие практични квадрати за положба од 90 степени помеѓу две парчиња залиха на квадрат и прицврстете ги со точност. ОДНЕСЕТЕ ЈА ВАШАТА САМОДОВЕРБА на СЛЕДНОТО НИВО : Подигнете ги вештините за столарија со збир на стеги за обработка на дрво под прав агол за да го одржите вашето дрво безбедно на место. Изградете фиоки, соберете ормари и креирајте рамки за слики за да го украсите вашиот дом со стил со овие безбедносни жига. СОВРШЕН ПОДАРОК за ПРАКТИЧНИ ЛУЃЕ : не сте сигурни што да го добиете практичниот човек во вашиот живот за нивниот роденден? Овие додатоци за обработка на дрво прават внимателен подарок за татковците На Денот на Таткото и практичен подарок и за вашиот сопруг. Изберете Силгинес за едногодишна гаранција и услуги на клиентите секогаш кога ви треба – вашето задоволство е наш приоритет. Овој плоштад за стегање на дрво има точни дипломи и може да се користи како владетел. Тоа е многу погодно за поставување во кабинети. Исто така, држи квадрат кога составува рамки, кабинети или какви било кутии. Табелата со скали има две мерни единици : метрички и империјални. Површината се третира со вода и боја отпорна на корозија која обезбедува најмалку една деценија употреба. Совршено 90 степени, а мерењата се точни. Деталите за секој дел се подобри од конкурентските производи.

Избор на клиенти..