• Свеж
Генијални Алатки 1/2 Д-Р Т-55 Ѕвезда Удар Малку Приклучок, 76ммл-4476С55
zoom_in

Генијални Алатки 1/2 Д-Р Т-55 Ѕвезда Удар Малку Приклучок, 76ммл-4476С55

DEN 1.00

Стока
check Достапно.

ЅВЕЗДА ВЛИЈАНИЕ МАЛКУ ПРИКЛУЧОК-Т-55 Ѕвезда Битна Штекер. СПЕЦИФИКАЦИИ-Големина На Погон од 1/2 Инчи со вкупна должина од 76мм (или 2,99 Инчи). ИЗДРЖЛИВИ МАТЕРИЈАЛИ-Изработени од Хром Моли Челик за висока јачина и издржливост додека имаат антикорозивни својства. ОРГАНИЗАЦИЈА НА АЛАТКИ-Големини се печат за трајно и лесно идентификување на големината. СИГУРЕН и ЕФИКАСЕН - Нашите Приклучоци За Удар На Ѕвезда се термички обработени преку гаснење на маслото со мат слој од црн оксид, што создава цврста надворешност и супериорна јачина на внатрешното јадро. МИР на УМОТ-Купување со доверба поддржана Од Генијалните Алатки Ограничена Доживотна Гаранција против дефекти на производителот. АНСИ СТАНДАРДИ-Ги Исполнува или надминува стандардите утврдени Од Американскиот Национален Институт За Стандарди. Професионални Одделение-Гениј Алатки се дизајнирани и направени за употреба од страна на професионални техничари и изградени да вршат во текот на целиот живот на тешка употреба. Доверба Гениј за квалитетна алатка по вредност цена за вас. Квалитетна Генијална Алатка започнува да користи докажани суровини; хром ванадиум челик, Хром Молибден челик и Челик За Алат С2. Следно инкорпорирање на најновите технологии во техники за дизајн и производство, вклучувајќи : компјутерски потпомогнат дизајн, ладно формирање, топло ковање, истиснување, термичка обработка, полирање и многу повеќе. Од развој на производи до масовно производство, ние ја следиме и контролираме секоја фаза во процесот, вклучуваме инспекција на суровини, контрола на производството, тест за квалитет и функција, а до конечното пакување и испорака, ние сме сериозни во врска со квалитетот и перформансите на секоја алатка што ја правиме. Генијалните Алатки се горди што обезбедуваат индустриски алатки со врвен квалитет по скромни цени, додека продолжуваат да развиваат иновативни производи кои ги задоволуваат променливите потреби на денешниот пазар. Со над 9000 достапни алатки кои се движат од приклучок од 3,5 мм до приклучоци од 235 мм, ја имаме секоја алатка за секоја работа со големина. Ние произведуваме алатки за речиси секоја категорија, вклучувајќи : клучеви за удар на воздух, воздушни крцкалки, складирање алатки и кутии, главни комплети, послужавници за алати, чекани, удари и длета, шипки за шипки, автомобилски алатки, ние ќе вртежен момент училишта, приклучоци за тркала за камиони, авијациски штекери, клешти за заклучување, клешти, извлекувачи, датотеки, приклучоци за удар, ударни битови, ударни битови, додатоци за удар, клучеви, вртежен момент клучеви, прилагодливи клучеви, рачни приклучоци, воздушни приклучоци, погонски алати, битови за шрафцигери, шрафцигери, воздушни брусилки, воздушни рутери, воздушни датотеки, пиштоли за дување воздух и многу многу повеќе. Ние правиме алатки и се гордееме со нашите алатки. Од истражување на потребите на професионалниот техничар, до развој на производи, производство и инспекција и калибрација, ние сериозно го сфаќаме секој дел од процесот за да имате алатка од која може да зависите.

Избор на клиенти..