• Свеж
ајенви СО Бакнеж Се-Во-Едно Веѓа Помада Абонос KBPM03 Водоотпорен Долготрајни Огледало Капа Матрици Вклучени
zoom_in

ајенви СО Бакнеж Се-Во-Едно Веѓа Помада Абонос KBPM03 Водоотпорен Долготрајни Огледало Капа Матрици Вклучени

DEN 99.04

Стока
check Достапно.

Затемнет Гел За Веѓи. Затемнет Гел За Веѓи. Водоотпорна Формула. 24-Часовно Трајно Носење. Бонус Дуо Четка За Веѓи И Матрици. 3 Совршени нијанси : Темно Кафеава, Чоколадна, Абонос. Крајниот комплет за веѓи ви овозможува да го постигнете тој совршен задебелен изглед на веѓите за само 30 секунди. Со совршена водоотпорна, отпорна на дамки и формула за отпорност на пот, можете да ја истакнете "леле" во веѓите во текот на целиот ден.

Избор на клиенти..