• Свеж
Ruiandsion 2pcs BA15D LED Светилки Супер Светла 6-30V 5050 27SMD LED Обратна Резервна Копија Трепкач Опашка Светилки, Топло Бело
zoom_in

Ruiandsion 2pcs BA15D LED Светилки Супер Светла 6-30V 5050 27SMD LED Обратна Резервна Копија Трепкач Опашка Светилки, Топло

DEN 223.84

Стока
check Достапно.

1.Содржина на пакетот : 2 парчиња BA15 D 6-30 V Супер Светла 5050 27 SMD ЧИПСЕТИ LED Светилки.Лумени : 540лм/сијалица. Боја : Топло Бело. 2.Вкрстена Референца за 1142 1076 1178 БА15Д 1130 1196 1176 1004 94 итн.Големина : 49мм*20мм (Л*В). 3.Апликација : Обратно Светло и Резервни Светла, Стоп Светла,Трепкачко Светло, Р.в. светла,Аголно Светло, Опашка Светлина, Дневно Светло, итн. 4.Ве молиме проверете го упатството за сопственици на возила или оригиналната сијалица за да ја потврдите големината на сијалицата пред да нарачате. 5.Гаранција : Гаранција За Руијандзија за 1 година од датумот на купување. Тип на гаранција : Размена или замена. Карактеристики : Лесен за инсталирање, приклучување и играње долготраен век, издржливост и корисностапликација : Обратно Светло и Резервни Светла,Стоп Светла, Трепкачко Светло,Р.в. светла, Аголно Светло, Опашка Светлина, Дневно Светло итн.Спецификации : Модел : BA15 DColor : Топол Бел Напон : 6-30 V(6 V/12 V/24 V..) Моќност : околу 5 WLumen : 540lm Size : 49mm*20mm (L*W)Чип : 5050 LEDED Количина : 27 Led Диоди по bulb Lighting Агол : 360 Degreworking Температура : -40-+75 Степени Век На траење : 50.000 Часа Гаранција : 12 Месеци Содржина на пакетот : 2 x АВТОМОБИЛ ЛЕР Лајтнот : ве Молиме потврдете ја основата на сијалицата пред да нарачате.Гаранција : Гаранција За Руијандзија за 1 година од датумот на купување. Тип на гаранција : Размена или замена.

Избор на клиенти..