• Свеж
Епл MacBook Pro 13 инчи MC700LL/А - 1 Пакет
zoom_in

Епл MacBook Pro 13 инчи MC700LL/А - 1 Пакет

DEN 1.67

Стока
check Достапно.

Мултитаскингот е лесен со 4 GB RAM МЕМОРИЈА. Складирањето ОД 320 GB овозможува многу складирање на многу апликации, медиуми и многу повеќе. Опремен со запален брз Intel Core i5 2.50 ghz процесор. Секојдневното пресметување штотуку стана полесно со лаптопот Apple A1278. Целосно натоварен со Intel Core i5 2.50 GHz процесор и 4 GB меморија, Apple A1278 прави брз и ефикасен лаптоп. Хард дискот ОД 320 GB обезбедува доволно простор за безбедно складирање на сите клучни податоци.

Избор на клиенти..