• Свеж
Тјлс Аквариум Декорација Замок Орнаменти Риба Ракчиња Крие Раса Пештера Риба Резервоар Уредување Декор Аквариум Додатоци
zoom_in

Тјлс Аквариум Декорација Замок Орнаменти Риба Ракчиња Крие Раса Пештера Риба Резервоар Уредување Декор Аквариум Додатоци

DEN 531.20

Стока
check Достапно.

Материјал : Смола. Безбеден и нетоксичен. Уникатен дизајн, живописни бои, реална слика. Создадете природна и природна животна средина за рибите. Обезбедува засолниште, скривалишта, места за забава за рибите. Променете го вашиот аквариум во прекрасна глетка. Може да се користи како исклучителен подарок за вашите роднини и пријатели. Број на модел : аквариумски Аквариумводни Украси Тип : Орнаментиматеријал : смола и нетоксични. Уникатен дизајн, живописни бои, реална слика. Создадете природна и природна животна средина за рибите. Обезбедува засолниште, скривалишта, места за забава за рибите.Променете го вашиот аквариум во убава scenery.It може да се користи како исклучителен подарок за вашите роднини и пријатели.Пакетот вклучува : 1 декорација на аквариумбелешки : 1. Поради рачно мерење, ве молиме дозволете растојание од 1-3 см.2. Лесното снимање и различниот дисплеј може да предизвикаат бојата на предметот на сликата да биде малку поинаква од вистинската ставка. Ве молиме погледнете го примениот производ. Ви благодариме за разбирањето.Пакетот вклучува : 1 декорација На Аквариум.

Избор на клиенти..