• Свеж
Таванот Вентилатор Повлечете Синџир Декоративни Дрвени Повлечете Синџир Продолжување за Таванот Светлина Вентилатор Синџир 12 Инчи Вентилатор Повлекува Во Собат?
zoom_in

Таванот Вентилатор Повлечете Синџир Декоративни Дрвени Повлечете Синџир Продолжување за Таванот Светлина Вентилатор Синџир 12

DEN 2.67

Стока
check Достапно.

Продолжувањето на синџирите за влечење на вентилаторот е 12 инчи, прилагодливи во должина, синџири со топче со монистра со дијаметар од 11 мм изработени од бакарна топка. Пакет на 3 таванот вентилатор синџир повлекува, употреба за замена вентилатор повлече синџир, осветлување, вентилатори, Таванот Вентилатори, декоративни и др. Широко користен, погоден за продолжување на сите видови тавански вентилатор, направете ја вашата домашна декорација поубава, истакнете ја вашата личност и вкус. Со конектор за таванот вентилатор синџир. Лесен за инсталирање, едноставно исечете ја саканата должина на синџирот за влечење за да го инсталирате на местото. овој продолжувач на ланецот за влечење на вентилаторот е многу потрајен и не е лесен за ' рѓа. Ако има проблем со квалитетот, ве молиме контактирајте не, ние ќе обезбедиме 100% поврат по услугата. Заменете го со нов производ. Овој комплет за влечење на тавански вентилатор СОВРШЕНО одговара НА секој тавански вентилатор! Големи тавански вентилатори, современи тавански вентилатори, вентилатори на отворено и многу повеќе! Спецификации на производот : Боја и Шема : Материјал За Продолжување на Синџирот на Повлекување на топката : Должина На бакар на синџири за влечење : 12 Инчи Дијаметар на секоја мушка : 3,0 мм : Содржина На Пакетот : 3 х 12 инчи вентилатор На Вентилаторот за Влечење на Светлината чекори за инсталација : 1, пред инсталацијата, исклучете ја моќноста на вентилаторот на таванот 2, Прицврстете го конекторот на синџирот на мушка над последната мушка на кина на вентилаторот или уредот за осветлување. 3, ве Молиме бидете сигурни повлекување синџир не се меша со вентилатор ножеви или одмор против светилки или стакло.

Избор на клиенти..