• Свеж
ВАЛИКЛУД Надувување Брод Јаже Брава Пренослив Кајак Брод Тока Кајак Тока Кајак Кабли Одредување Брава Замена Бравата Прстен Кајак Замена Делови Кајак Брава Д-форм
zoom_in

ВАЛИКЛУД Надувување Брод Јаже Брава Пренослив Кајак Брод Тока Кајак Тока Кајак Кабли Одредување Брава Замена Бравата Прстен

DEN 204.32

Стока
check Достапно.

МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА ЛЕПЕНКА за ТОКА ја користи оваа тока за да ја игра фиксната улога, а исто така е лесна за инсталирање и ракување. ЛЕПЕНКА за јаже Изработен Од-трајни пвц материјали, може да трае некое време. Изработени од пвц обложен материјал, издржлив, фиксен Д-прстен. БАНЏИ КАБЕЛ ПРСТЕНИ Совршен За кајакарство, рафтинг, користејќи ги за фиксирање на линиите, стартување на кабелот, местење,. ЈАЖЕ ФИКСАТОР Мазна површина без бруси, нема да ја повреди и гребе вашата кожа. Лепенка погодна за пвц чамци на надувување, сплавови, гумен чамци, кајаци, кануа и многу повеќе. КАБЕЛ Д брава €Супериорен Одделение Bunnge Кабел Q ударниот кабел е направен од гумено латекс јадро и полиестер, со висока јачина при прекин и голема ОТПОРНОСТ НА УВ, флексибилен и отпорен на абење. Најлонското еластично јаже може да апсорбира шок што помага во транспортот и држењето на предметите. Можете да направите комплет за палуба за кајак, количка за сидро за кајак, врвки за чевли, држач за риболовни прачки, мрежи, ремени за импровизирана лежалка, делови за поправки и замена или занаети самостојни проекти и така натаму. Пакет Листа 4 х Токи Карактеристики-Големина : 8. 00Х8, 00Х0, 50см/3. 14Х3, 14х0 банџи кабел прстени. - Материјал : нерѓосувачки Челик, пвц кабел за кајак токи-Боја : Црна, Бела, Сина, Зелена кану јаже прстени-може да биде да се поправи кабелот за кајак, а исто така може да ја поправи стоката со јажето заедно кајак банџи кабел комплет. - Има едноставен метод на апликација и лесно може да ги замени старите или оштетените делови со нов брод прстен фитинзи. - Мал и лесен, лесен е за чување, а можете да го земете на страна кога одите на кајак во случај да ви треба додатоци за сурфање. - Изработен од-трајни пвц материјали, може да трае некое време. Изработени од пвц обложен материјал, издржлив, фиксен Д-прстен пвц брава за брод. - Може да биде за јахта, брод, местење кану, кајак или висечки тенди итн.Опис на стокакајак Д Прстени Иако е едноставен во дизајнот, тој е толку практичен кога го користите.компактен фиксатор На кабелот Ако барате брава со јаже за кајак со сигурна и разумна , ќе ви кажам дека нашата тока ќе биде вашиот најдобар избор.метална прстенеста тока усвојуваме пвц материјал, за да можете да го чувате некое време.

Избор на клиенти..