• Свеж
Зоксикс Персонализиран Тамблер 20 Мл Бидете Убави Со Чашата За Возачи На Автобуси Нерѓосувачки Челик Со Капак Жолт Училишен Возач На Автобус Подароци За Мажи Изоли?
zoom_in

Зоксикс Персонализиран Тамблер 20 Мл Бидете Убави Со Чашата За Возачи На Автобуси Нерѓосувачки Челик Со Капак Жолт Училишен

DEN 0.33

Стока
check Достапно.

Ако барате смешен подарок за возачите на училишни автобуси, тогаш не барајте повеќе. Дојдовме до различни персонализирани чаши за да ви покажеме зошто давањето како уникатни подароци е навистина совршена идеја. Овие чаши за кафе ќе ги изнесат најинтензивните емоции кај оној што го сакавте. Персонализирана гимнастика за име за вашата сакана мајка, семејство, тато, сопруга, сопруг, сестра, брат, дедо, баба или пријатели ќе направи совршени подароци во посебни денови како Божиќ, родендени, свадби, дипломирање, Нова година, празници итн. Училишен Автобус Возач чашите за тамблер доаѓаат со отворен капак и голема уста ќе ви олесни да уживате во омилените пијалоци и да ги измиете. Тие се достапни во големини од 20oz и 30oz и се идеални и за топли и за ладни пијалоци. Чувајте ве хидрирани и енергични во текот на целиот ден со овие изолирани тамблери. Нашиот производ е без БПА и печатен во САД. Најмногу се вклопува во држачот за чаши на автомобилот. Силно се препорачува миење раце. Веруваме дека би ги претпочитале овие стилски чаши отколку другите чаши за еднократна употреба поради нивната еколошка пријатност. Нашата гордост е вашето задоволство и ние сме посветени на обезбедување 100% задоволство на сите наши клиенти. Ние нудиме само вистински квалитетни производи. Но, во секој случај, ако сте незадоволни од нашиот производ, слободно стигнете до нас, ние сме среќни да ви помогнеме на секој можен начин!. ПЕРСОНАЛИЗИРАНА ГИМНАСТИКА СО ИМЕ!!!Животот понекогаш може да биде невкусен и досаден. Зошто да не испиете голтка од една од нашите прекрасни чаши и да го започнете денот со енергија и радост? Може да се види дека изборот на подарок за новина повеќе не е тешка опција со оваа шарена гимнастичарка за кафе! Одете да ДОДАДЕТЕ во КОШНИЧКА сега и оваа чаша за тамблер наскоро ќе биде доставена до вашиот дом. ИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТ : Достапни во големина од 20 мл.Изработени од нерѓосувачки челик отпорен на ' рѓа, обезбедуваат чист, чист вкус што нема да ги задржи или пренесе вкусовите.Двоен ѕид вакуум печат и отворен капак чувајте ги пијалоците на вистинската температура без истекување на топлина или истурање.Се вклопува во повеќето држачи за чаши за автомобили.

Избор на клиенти..