• Свеж
3,5 мм Гумени Монтирани Точки Цилиндар Полирање Тампон Тркала со 1/8-инчен Стебло За Ротациони Алатки 15 Парчиња
zoom_in

3,5 мм Гумени Монтирани Точки Цилиндар Полирање Тампон Тркала со 1/8-инчен Стебло За Ротациони Алатки 15 Парчиња

DEN 512.00

Стока
check Достапно.

Големина : гумена глава за мелење со дијаметар од 3,5 мм со стебло од 1/8 инчи(3мм). Добри Перформанси : Погоден И за мелење и за полирање, не е изгорено работното парче по секој процес. Погоден За Ротациони Алатки : може да се користи со електрични вежби, електрични брусилки или други ротациони алатки. Опсег на примена : Идеален За полирање на површината на метали и обоени метали. Што Добивате : 15 х Гумени Монтирани Точки. Различни видови големини за задоволување на вашите потреби. Описи : * Забелешка : ве Молиме не трчајте повеќе од 30.000 Р. П.М. * Идеален За полирање на површината на метали и обоени метали. * Одговара за ротациони алатки, може да се користи со електрични вежби, електрични брусилки или други ротациони алатки. Спецификации : * Облик На Глава : Цилиндар * Материјал За Глава : Гума * Дијаметар На Главата : 3,5 мм / 0,14 инчи * Должина На Главата : 13мм / 0,5-инчи * Големина На Стеблото : 3 х 30мм / 0,12-инчен х 1,18 - инчен * Материјал На Стеблото : Никелиран Пакет Од Јаглероден Челик Содржина : * 15 Х Гумени Монтирани Точки.

Избор на клиенти..