• Свеж
Азееда Детски Чевли Торба За Перење/Перење/Складирање
zoom_in

Азееда Детски Чевли Торба За Перење/Перење/Складирање

DEN 252.64

Стока
check Достапно.

Големина : 53см х 44см. 100% мек ткаен памук. Стилска и издржлива чанта која е одлична за одржување на домот уреден и перење надвор од патот. Печатени на едната страна со прекрасен дизајн. Лесен за носење со две рачки со рамна жица и сигурно затворање на врвката. Никој не сака ден за перење но, оваа фанки торба за перење ќе го олесни многу! Овие кеси за перење се направени од квалитетен ткаен памук што им дава стилски изглед и меко чувство. Секоја торба има еден од нашите фантастични дизајни отпечатени од едната страна и едноставно затворање на врвката што го прави чувањето на алиштата ветре. Две рачки со рамни жици го олеснуваат движењето на миењето од едната во другата просторија или уредно висат надвор од патот. Можете исто така да ги фрлите самите кеси во перење за да ги заштитите деликатните предмети или да ги спречите патентите и куките за градник да се закачат со друга облека. Оваа практична и мултифункционална чанта помага да ја одржувате секоја соба во вашиот дом уредна и организирана и сите ваши алишта надвор од патот. Големина : Ширина : 44см висина : 53см.

Избор на клиенти..