• Свеж
Ј2И2 Машка Маица Со В-Врат Без Ракави
zoom_in

Ј2И2 Машка Маица Со В-Врат Без Ракави

DEN 1350.40

Стока
check Достапно.

100% памук. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Класично Вклопување. Големина С, Градите 34 " -36 " / 87-92см. Ширина на телото : 18,5", Висина 28". Мек памук. Екстра-силни рабови на рамото и вратот. Машка Класична Маица Без Ракави В-Вратот Бела, Црна, Сива : 100% Памук, 5,9 мл. Морнарица, Јаглен Хедер : 60% Памук / 40% Полиестер, 5,0 мл. Големина НА САД. Табела Со Големини : Мала : Ширина На Телото 18,5", Висина 28". Средно : Ширина На Телото : 20,4", Висина 29". Голем : Ширина На Телото : 22,4", Висина 30". Х-Голем : Ширина На Телото : 24,4", Висина 31". 2х-Голем : Ширина На Телото : 26,3", Висина 32". 3Х-Голем : Ширина На Телото : 28,3", Висина 33". 4Х-Голем : Ширина На Телото : 30,3", Висина 34". 5х-Голем : Ширина На Телото : 32,3", Висина 35".

Избор на клиенти..