• Свеж
Ступел Индустрии Розова Искра Модно Лого Глам Сурфање Дизајн, Дизајн На Медлин Блејк
zoom_in

Ступел Индустрии Розова Искра Модно Лого Глам Сурфање Дизајн, Дизајн На Медлин Блејк

DEN 0.33

Стока
check Достапно.

Димензии : 10 х 1,5 х 24 Инчи. Ѕидната Уметност Е Подготвена За Закачување-Не Е Потребна Инсталација или Хардвер. За Лесно Поставување Посно Или Слоевито Уметничко Дело на Полица или На Ѕид. Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние користиме само најквалитетни мастила и платно на нашите домашни печатачи мимаки, а потоа рачно исечете го и истегнете го секое парче преку дрвена рамка со дебелина од 1,5 инчи за закачување. Произведено во САД. Уметничкото Дело Се Однесува На : Даска За Сурфање, Мода, Дизајнер, Глам. Дизајн На Медлин Блејк Ступел Индустрии обезбедува квалитетна ѕидна уметност и украсни додатоци повеќе од четириесет години. Производите на ступел се движат од платнена ѕидна уметност, дрвена ѕидна уметност и врамена гикле уметност во различни теми, медиуми и големини. Без оглед на стилот, нашата модерна, современа, традиционална или бебешка ѕидна уметност и домашен декор се изработени со најголемо внимание и грижа. Сите наши производи се гордо направени во САД и се оживуваат во нашите објекти Во Џонстон, РИ.

Избор на клиенти..