• Свеж
ЗАХАРА LCD Lvds LED Кабел На Екранот 30pin за Acer Aspire E5-511 E5-511G E5-511P E5-521 E5-521 E5-531 E5-551 E5-571 E5-571G E5-521G E5-551G E5-531G V3-572 50.МНСН2. 002 ДЦ02001Ј810 ДЦ02001Ј910
zoom_in

ЗАХАРА LCD Lvds LED Кабел На Екранот 30pin за Acer Aspire E5-511 E5-511G E5-511P E5-521 E5-521 E5-531 E5-551 E5-571 E5-571G

DEN 1.00

Стока
check Достапно.

100% Сосема нов и висок квалитет. Лцд-Кабел како слика. Ако имате проблеми во рок од 1 месеци по купувањето на производот, ве молиме контактирајте не за поправка. Посебна вештина и техники потребни за правилна инсталација. Ве молиме проверете и моделот и сликата пред купувањето. Компатибилен Со Acer Aspire E5-511 E5-521 E5-531 E5-551 E5-571g E5 - 521 G E5-551 G E5-531 G DC02001 Y810 DC02001 Y910 Package Вклучува : 1x LCD Кабел.

Избор на клиенти..