• Свеж
МОТОНГ Компатибилен За гармин инстинкт 2с Замена Бенд - Силиконски Замена Рачен Часовник Бенд Ремен Компатибилен За Гармин инстинкт 2С
zoom_in

МОТОНГ Компатибилен За гармин инстинкт 2с Замена Бенд - Силиконски Замена Рачен Часовник Бенд Ремен Компатибилен За Гармин инстинкт

DEN 3.00

Стока
check Достапно.

Затворање на бравата. Забележано : оваа силиконска лента е погодна САМО За Гармин инстинкт 2С. Гармин инстинкт 2с замена бенд е направен од силиконски и се чувствуваат удобно на вашиот зглоб. И лесен за инсталирање. Гармин инстинкт 2с должината НА ременот ЗА зглоб Е прилагодлива за разни зглобови без разлика на мажите или вауен, сето тоа добро се вклопува. Издржлив И Цврст Совршен бенд ЗА Гармин инстинкт 2, различна боја со различно расположение кога работите и патувате. Не грижете се за проблемите откако ќе го нарачате производот. Ако имате било каков проблем, ве молиме не двоумете се да не контактирате. МОТОНГ Компатибилен За Garmin instinct 2s Замена Бенд - Силиконски Замена Рачен Часовник Ремен Компатибилен За Garmin Инстинкт 2s Карактеристики : Garmin instinct 2s СИЛИКОНСКИ Бенд е направен од силикон и се чувствуваат удобно на вашиот зглоб.И лесен за инсталирање. Гармин инстинкт 2с должината на ременот за замена е прилагодлива за разни зглобови без разлика на мажите или вауен, сето тоа добро се вклопува. Издржлив И Цврст Совршен бенд ЗА Гармин инстинкт 2, различна боја со различно расположение кога работите и патувате. МОТОНГ : МОТОНГ нуди решенија за додатоци за потрошувачи во многу различни категории како што се кутии За Таблети и телефони, тастатури, Батерии, Слушалки, Паричници, Манжетни, клипови За Пари, останува јака и многу повеќе. Кога купувате производ, можете да очекувате квалитет и во материјалот и во перформансите на предметите поддржани од неверојатна услуга и поддршка на клиентите. Брендот "МОТОНГ" е регистриран Од Канцеларијата За Трговски Марки На Сад, целиот производ што го продадовме е во нова состојба.

Избор на клиенти..