• Свеж
Mssoomm 1 Пакет 15100 Алуминиум Истиснување Профил Должина 32.28 инчи / 820mm сребро, 15 x 100mm 15 Серија Т Тип Т-Слот Европски Стандардни Истиснувања Профили Елоксирани Линеарни Ж?
zoom_in

Mssoomm 1 Пакет 15100 Алуминиум Истиснување Профил Должина 32.28 инчи / 820mm сребро, 15 x 100mm 15 Серија Т Тип Т-Слот Европски

DEN 1532.96

Стока
check Достапно.

1 парчиња по пакување, 15мм * 100мм * 32,28 инчи / 820мм должина. Направено со 6063 Алуминиумски материјал. Прилагодување на најновата технологија за елоксирање, мазна површина и робусна конструкција, анти-стареење, отпорност на корозија, отпорност на висока температура, долго време на услуга. Производите за истиснување на алуминиумски профили се добар материјал за линеарно движење со висока јачина и прилагодлив. Тоа може да се фиксира на страната на 4 жлебови Како Што Се М3, М4, М5 т-слот орев и макара. Широко се применува ВО 3Д печатач, цпу, сам проект, машина за ласерско гравирање, опрема за автоматизација, работни клупи, штандови, мебел, фитнес опрема, прецизни печатачи, автоматска машина за сечење. Нашата фабрика има најмногу стилови На Профили За Истиснување На Алуминиум, а ние обезбедуваме која било должина што ја сакате (во рамките на дозволата за транспорт), доколку имате потреби, ве молиме Да Ни Дадете Порака. Спецификации Бренд : Mssoomm Style : 15100 Color : Silver This ставка вклучува : 1 Pcs 15100 T тип 15100 Сребрен Алуминиумски Профил Со Должина 32,28 инчи / 820mmlead Време : ако оваа ставка не Е ФБА, Тоа ќе биде 7-10 Работни Дена, освен За Кинески Пролетен Фестивал Ве Молиме Запомнете : ние обезбедуваме прилагодување, вклучувајќи ја должината на шината,стилот на шината. Имаме целосен опсег на линеарни шини. Ако имате посебни потреби, Ве молиме Да Ни Дадете Порака.

Избор на клиенти..