• Свеж
1990, Џо Монтана, Автограм Про Фудбал Списание Гроздобер-Автограм Нфл Списанија
zoom_in

1990, Џо Монтана, Автограм Про Фудбал Списание Гроздобер-Автограм Нфл Списанија

DEN 2.33

Стока
check Достапно.

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм. Категорија; Автограм Нфл Списанија. 1990, Џо Монтана, " Автограм "(ЈСА) "Про Фудбал" Списание (ХОФ) Гроздобер ако производот е непотпишан или не се користи игра, холограмот нема да биде вклучен џо монтана сувенири. Сан Франциско 49ерс сувенири.

Избор на клиенти..