• Свеж
Combriller 194 LED Сијалица Мраз Сина, Грешка Слободен 194 168 LED Сијалица T10 2825 w5w Led Внатрешни Автомобил Светла За Автомобил Регистарска Табличка Светлина, купола светлина, Цр?
zoom_in

Combriller 194 LED Сијалица Мраз Сина, Грешка Слободен 194 168 LED Сијалица T10 2825 w5w Led Внатрешни Автомобил Светла За Автомобил

DEN 174.40

Стока
check Достапно.

COMBRILLER 194 LED сијалицата е изградена со 1 : 1 ист приклучок како халогена сијалица, обезбедува совршено електрично вклопување со вашиот автомобил, приклучок и игра за лесна инсталација во рок од 20 минути. Combriller 194 led сијалица може да се користи за мапа светла, купола светлина, регистарска табличка ознака светлина, странични маркер светла, багажникот товар соба светла, трепкачи светла, читање светла, ракавица кутија светла, внатрешна опашка сијалица, итн. Вградениот паметен иц драјвер обезбедува постојана струја, излезна конзистентна осветленост без радио пречки, обезбедува долг животен век до повеќе од 50.000 часа. **СУПЕР СВЕТЛА : COMBRILLER 194 LED сијалицата е изградена со 36-SMD 3014 LED чипови, обезбедувајќи осветлување со целосен агол од 360 степени, 300% Посветла од халогените светилки, ви обезбедува одлична ледена сина атмосфера. ** ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА : неполарност дизајн, ОВАА 194 LED сијалица е изградена со 1 : 1 ист приклучок како халогена сијалица, обезбедува совршено електрично вклопување со вашиот автомобил, Приклучок и игра за лесна инсталација во рок од 20 минути. Погоден за 194, 168, 174, 175, 2825, W5 W, T10 итн. **ШИРОКА ПРИМЕНА : Сијалица за сијалица Combriller blue 194 led може да се користи за светла за мапи, светла за куполи, светла за регистарски таблички, странични светла за маркери, светла за товарни простории, светла за трепкачи, светла за читање, светла за кутии за ракавици, сијалица за внатрешна опашка итн. ** ДОЛГ ЖИВОТЕН ВЕК : вградениот паметен иц возач обезбедува постојана струја, излезна конзистентна осветленост без радио пречки, обезбедува долг животен век до повеќе од 50.000 часа. ** ЗАБЕЛЕШКА : Различни приклучоци на различни возила бараат светилки со различна големина, ве Молиме потврдете ја големината на сијалицата од 194 лер или проверете го упатството за сопственикот за да ја потврдите компатибилноста пред купувањето . Било каков проблем, ве молиме слободно контактирајте не. Овие светилки предводени од 168/194 може да се користат за светла за мапи, светло за купола, светло за регистарска табличка, светло за врата, странично обележувач, светла за товарни простории во багажникот,светла за кутии за ракавици, светла за суета итн.

Избор на клиенти..