• Свеж
ДЕЈА Водоотпорни Корпи За Перење Високи Цврсти Преклопливи Сирени И Делфини За Печатење За Возрасни Деца Тинејџерски Момчиња Девојчиња Во Спални Соби Бања
zoom_in

ДЕЈА Водоотпорни Корпи За Перење Високи Цврсти Преклопливи Сирени И Делфини За Печатење За Возрасни Деца Тинејџерски Момчиња

DEN 3.00

Стока
check Достапно.

300д Оксфорд И Пвц. [Водоотпорен Материјал] : 300д ткаенина оксфорд со пвц за водоотпорен, внатрешноста на корпата е фиксирана со држач, а дното е задебелено, што е постабилно и издржливо. Рачка за јаже од коноп, извонредна и едноставна, мека и лесна за кревање. X11, 8 (W)x15, 9 (L) инч/49 (H)x30 (W)x40, 5 (L) см, Голем капацитет е погоден за семејна употреба ,а повеќето ситуации користат, како што се плакарот, масата и канцеларијата за играчки, книги, Цд-А, облека, складирање долна облека. [Извонредно печатење] : оваа корпа за перење има различни стилови на печатење. Можете да ја изберете шемата што ви одговара според вашиот стил на декорација. Исклучителните и елегантни обрасци го прават вашиот дом попрефинет. [Карактеристики] : преклопна корпа за складирање алишта, лесна и цврста. [Нерви-Бесплатен Шопинг : ние имаме за цел да им обезбедиме на клиентите најдобро искуство за купување. Ако наидете на какви било проблеми со нашите производи или услуги од која било причина, слободно контактирајте не преку . Карактеристики : сценарија За Повеќекратна употреба : можете да го користите во вашиот дом, канцеларија, универзитетски дом итн. Рачка на јаже : должината на рачката е доволно долга за да ја носите корпата за перење со едната рака. Издржливата рачка го олеснува транспортот до спалната соба, бањата или просторијата за перење. Практичност и супер вредност : не само корпа за перење, туку и мултифункционална корпа за чување облека, играчки, книги или други работи. Корпата за перење може да ја чува вашата облека, јоргани, чаршафи, палта, крпи, играчки итн. Без разлика дали треба да ја соберете облеката, да ја организирате облеката или да ги оставите играчките настрана, со нашата пространа корпа за перење, тоа веќе не е скучна работа. Зошто можете да ја изберете КОШНИЦАТА ЗА ПЕРЕЊЕ ДЕЈА со доверба? ·Преклопен повеќенаменски дизајн, лесен за носење, погоден за секое место, лесен за чување. ·Голем капацитет, може да ја собере целата ваша облека или може да се користи како корпа за складирање за сортирање на сите работи. * Удобната и издржлива рачка обезбедува цврст и удобен стисок · ·Внатре има држач и дното е задебелено, што ја прави целата корпа да изгледа повеќе стилски, висока потпорна сила и не е лесно да се collapse.It доволно е силен да стои сам кога е празен. Забелешка : Ве Молиме не ставајте остри предмети во корпата за перење, во спротивно тоа ќе ја оштети корпата за перење. Поради низа фактори како Што се Поставките за осветлување и компјутерски монитор, сликата и објектот може да имаат мала разлика во бојата. Бојата на објектот ќе преовладува. Рачно мерење, неизбежно ќе има грешка од 1-3 см, ве молиме погледнете ја вистинската стока. Услуга по продажбата : Ако не сте 100% задоволни од стоката што сте ја добиле, ве молиме кажете ни на време и ние ќе се потрудиме да ви помогнеме да се справите со тоа што е можно поскоро. Ако можете да ни го кажете решението од кое сте најзадоволни, ќе бидеме многу благодарни и ќе се справиме со тоа што е можно поскоро според решението што го очекувате.

Избор на клиенти..