• Свеж
Кабилок Орнамент Дисплеј Стојат Накит Пластични Штандови Нараквица Часовник Држач Решетката Дисплеј Организатор Транспарентен Складирање Закачам Витрина Држач
zoom_in

Кабилок Орнамент Дисплеј Стојат Накит Пластични Штандови Нараквица Часовник Држач Решетката Дисплеј Организатор Транспарентен

DEN 273.60

Стока
check Достапно.

Пластика. ДРЖАЧ ЗА ДРЖАЧ за ЈАКАКорисно за употреба кога фотографирате производи за накит. Може да прикажува производи на локации на домашни или малопродажни продавници. НАКИТ ДИСПЛЕЈ решеткатаИзработени од врвен материјал за и долгорочна употреба. ЈАСЕН ДРЖАЧ за ЧАСОВНИЦИедноставниот и елегантен дизајн допир на карактеристична убавина на вашиот простор. ДРЖАЧ ЗА ЧАСОВНИЦИСтавете часовник на Делот од манжетните На часовникот Во Форма На Ц и прицврстете го за безбеден дисплеј. ДРЖАЧ за ДИСПЛЕЈ на НАРАКВИЦА користи Совршен за држење и прикажување на нараквица, тресок, часовник и многу повеќе. Пакетот Вклучува 10 х Карактеристики На Решетката За Накит - ставете часовник на Делот од манжетните на часовникот Во Облик На Ц и прицврстете го за безбеден држач за Јасен Часовник. - Едноставниот и елегантен дизајн допир на карактеристична убавина на Вашиот Држач за дисплеј на нараквица во вселената. - Големина : Околу 5 х 7 х 10см Гледајте Штанд За Прикажување. - Изработен од врвен материјал за и Долгорочна Употреба Решетка За Прикажување Накит. - Корисно за употреба кога фотографирате производи за накит. Може да прикажува производи на локации на Домашни или малопродажни продавници. - Материјал : пластичен Држач За Часовници. - Совршен За држење и прикажување нараквица, тресок, часовник и Многу повеќе Штанд За Накит. - Боја : Транспарентен Пластичен Држач За Часовници.Опис на стоката држач За Часовник може да ви обезбеди место за прикажување, складирање и организирање на вашата нараквица, закачување или гледање.јасен држач За Часовници Оваа ставка е едноставна и практична решетка за прикажување накит која е совршена за прикажување и организирање накит.Накит Дисплеј Решетката елегантен дизајн допир на карактеристична убавина на вашиот простор.

Избор на клиенти..