• Свеж
Јога Мат Торба, Убав Ден На Мирот Вежба Јога Мат Носач Целосна Поштенски Јога Мат Торба За Носење Со Прилагодлив Ремен За Жени Мажи
zoom_in

Јога Мат Торба, Убав Ден На Мирот Вежба Јога Мат Носач Целосна Поштенски Јога Мат Торба За Носење Со Прилагодлив Ремен За Жени

DEN 287.84

Стока
check Достапно.

оксфорд ткаенини. Димензии : достапни Се Две големини. Голем : 34" Л х 6.7 "дијаметар; Мали21" Л х 6.3 " дијаметар. Доволно пространа за повеќето јога, Пилатес или фитнес душеци. (Јога мат не се вклучени). Материјал : оваа торба за носење јога мат изработена од 100% висококвалитетни оксфордски ткаенини, издржлива и отпорна на вода. Мазните и цврсти патенти се дизајнирани за долгорочна употреба. (Јога мат не се вклучени). Дизајн во форма на Буквата у : големиот отвор во Форма На буквата У и дизајнот со двоен патент ви олеснуваат да ја вметнете и извлечете јога подлогата во торбата и да ја одржувате чиста и организирана. Прилагодлив Ремен За Рамо : ременот за Рамо е прилагодлив за прилагодена должина и удобно носење, држејќи ги рацете слободни кога одите во студио за јога или теретана. Хуманизиран и удобен. Лесно за носење, без замор на рацете и рамената. Шик Обрасци и Најдобри Подароци : Оваа јога торба доаѓа со деликатни обрасци, вбризгувајќи повеќе енергија и динамика во вашата јога пракса и фитнес. Совршен За Подарок За Девојка, Подарок За Момче, Подарок За Мажи И Жени, Подарок За Сопруга И Сопруг, Подарок за Денот На Таткото И Денот на Мајката, Bенска Забава, Подароци За Јога, Подароци За Роденден, Божиќни Подароци. Оваа Торба За Носачи На Јога мат е совршен придружник за вашата јога пракса и одговара на вашиот животен стил. Уживајте во вашата јога пракса со нашите Јога Мат Кеси. Максимизирајте Го Вашето Јога Искуство со нашите нови Чанти за Јога Мат. Со својот голем Дизајн Во Форма На Буквата У и двоен патент, можете да бидете сигурни дека ќе пристапите до вашата јога мат со леснотија во известувањето за моменти. Веќе го најдовте најдоброто. Уживајте во вашата јога пракса. Спецификации : Голема Големина : 6, 7х34ин/17х86 см Мала Големина : 6, 3х27ин/16х69 См Материјал : Оксфорд Ткаенина Функција : - целосна Поштенска карактеристика : лесно е да ја ставите вашата подлога во торбата и да ја одржувате чиста и организирана. - Прилагодлив ремен за рамо : ова е дизајнирано за прилагодена должина и лесно носење, костум за различни луѓе. - Одговара : 60/80 инчи јога душеци. Пакетот Вклучува : 1 € Јога Мат Кеси Најдобар подарок за јога ентузијасти важно Е Јогите да ги исполнат своите вистински потреби, поради неговата погодност за секојдневна употреба и за чување додатоци за јога и други работи. Понатаму, оваа чанта е исто Така Мултифункционална и Практична, таа е совршени подароци за вашето семејство и пријатели.

Избор на клиенти..