• Свеж
Нога Спа-Нога Крем, Лосион За Чистење, Пеперминт И Еукалиптус Масло, 16 Мл - Педикир Масажа Нога Нега За Суви Испукани Нозе, Чистење Нежно, Пилинг, Мазни И Елиминира Ак?
zoom_in

Нога Спа-Нога Крем, Лосион За Чистење, Пеперминт И Еукалиптус Масло, 16 Мл - Педикир Масажа Нога Нега За Суви Испукани Нозе,

DEN 0.67

Стока
check Достапно.

Пилинг : Кремот За Чистење Е суштински чекор во третманот на текстура и сува кожа. Примената на гелот за чистење нежно ја измазнува и елиминира акумулацијата на мртва кожа. Натопена со амино киселини и Хијалуронска киселина : Направена со Пемза и натопена Со Хијалуронска Киселина, Амино Киселини, Пантенол и Екстракт Од Комфри, исто така ја навлажнува и храни додека ја обновува кожата назад во здрава состојба. Направено без : Нашиот производ Е Без Сулфат, Без Алкохол За Сушење, Без Силикон и Без Суровост. Ние никогаш не тестираме на животни. Гордо произведени во САД : Сите наши производи се направени во САД и специјално направени со најквалитетни состојки. Имаме привилегија на глобално учество во индустријата за лична нега од 1987 година. Кремот за чистење е суштински чекор во третманот на текстура и сува кожа. Примената На Кремот за Чистење нежно ја измазнува и елиминира акумулацијата на мртва кожа. Направено со Пемза и натопено Со Хијалуронска Киселина, Амино Киселини, Пантенол и Екстракт Од Комфри, исто така ја навлажнува и храни додека ја обновува кожата назад во здрава состојба. Нашиот производ Е Без Сулфат, Без Алкохол За Сушење, Без Силикон и Без Суровост. Ние никогаш не тестираме на животни.

Избор на клиенти..