• Свеж
Неуредна Пунџа Парче Коса, Неуредна Коса Пунџа За Жени Разбушавена Пунџа Синтетичка Брановидна Кадрава Коса Од Шињон За Секојдневно Носење
zoom_in

Неуредна Пунџа Парче Коса, Неуредна Коса Пунџа За Жени Разбушавена Пунџа Синтетичка Брановидна Кадрава Коса Од Шињон За Секојдневно

DEN 158.08

Стока
check Достапно.

Добар Квалитет : ова неуредно парче пунџа за коса направено од 100% висококвалитетни синтетички влакна, неговиот изглед, се движи и се чувствува како вистинска коса со прифатлива цена.Ова продолжување на пунџата за коса е многу меко и удобно чувство на допир, добро се вклопува со сопствената коса и ве прави прекрасни во намигнување. Прилагодлива Големина : екстензиите за неуредна кадрава пунџа за коса се многу лесни за носење со еластична лента за коса. Ушфодо неуредна пунџа за коса може да преврти две вртења во вашата пунџа за опашка на косата. Ако сметате дека пунџата за коса е преголема, можете да ја зацврстите со иглички за коса, што ќе ја направи пунџата за коса затегната на вашата коса. Погодна Пригода : ова парче коса пунџа за коса е погодно одлични парчиња коса за жени секојдневна употреба, тематски забави, матурска забава, свадби, карневал,Ноќта на Вештерките, Божиќ, Денот на Мајката и други прилики. Исто Така, тоа е убав подарок за вашите пријатели и семејства. Нов Моден Стил : Неуреден изглед, изгледа поприродно и пообично од уредната пунџа, весел, симпатичен, смешен, создава енергичен изглед со овој меки разбушавен крцкав. Ако мислите дека разбушавената коса пунџа за коса е премногу неуредна, само рестилизирајте ја пунџата за коса сами и обезбедува сигурна, но удобна приврзаност за целодневно носење, неуредната пунџа за коса ќе ве натера да добиете многу комплименти. Забелешка : Поради поставките за боја на различни монитори, боите што ги гледате може да бидат малку поинакви. Ако имате какви било прашања, ве молиме контактирајте не, ние ќе ви дадеме задоволително решение во рок од 24 hours.In покрај тоа, ние обезбедуваме бесплатна услуга за враќање и размена без причина, ве молиме бидете сигурни дека ќе купите.

Избор на клиенти..