• Свеж
Мелница Конус Натоварувач Чистење Комплет-За 1 1/4 Кралот Големина Конуси Брусилки Пакување Стап Се Вклопува Лесно На Тркалање Хартија Послужавник Со Билка Четка Ил
zoom_in

Мелница Конус Натоварувач Чистење Комплет-За 1 1/4 Кралот Големина Конуси Брусилки Пакување Стап Се Вклопува Лесно На Тркалање

DEN 79.84

Стока
check Достапно.

Чистење На Аглите На Забите За Мелење. Собирање Прашина Во Основата на Мелницата. Челична четка За Околу Забите И Сифтерот. Сите Намени Алатки За Токму Она Што Ви Треба. Одговара На Сите Големини На Конуси. Квалитет Од Нерѓосувачки Челик. Лесно Полнење На Конус. Едноставно Чистење Со Вода. Се чува во цврсто затворена торба за мирис. ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : Едноставно исчистете ја мелницата со оваа стругалка, Зашилена алатка и Средство за Чистење Четки. Брзо отстранете ги заземјените работи од со остри заби во сите Челични, Алуминиумски И Пластични Брусилки. ЧИСТЕЊЕ НАЈВАЖЕН-мора да има За сите. НЕ ТРОШЕТЕ ГО ВАШИОТ ПРОИЗВОД : Извлечете го целиот ваш производ, уредно соберете ги вашите работи без истурање ниту губење на скап производ. За омилени билки, Кафе, Босилек, Коријандер, Оригано и многу повеќе. АВТЕНТИЧНОСТ И ВИСТИНСКА ЛОЈАЛНОСТ НА БРЕНДОТ. ПАКУВАЊЕ СТАП КОНУС НАТОВАРУВАЧ СКРИВАМ КУТИЈА Мора да имаат & ЏЕБ ГОЛЕМИНА.

Избор на клиенти..