• Свеж
ИНДЕКСИРАЊЕ плоча &засилувач; ОПАШКА ЗА 8 инчи/200ММ РОТАЦИОНА МАСА HV8 ХОРИЗОНТАЛНА &засилувач; ВЕРТИКАЛНА
zoom_in

ИНДЕКСИРАЊЕ плоча &засилувач; ОПАШКА ЗА 8 инчи/200ММ РОТАЦИОНА МАСА HV8 ХОРИЗОНТАЛНА &засилувач; ВЕРТИКАЛНА

DEN 0.33

Стока
check Достапно.

Прилагодлива Висина На Центарот од 80мм до 100мм. Квалитетна Прилагодлива Опашка За Ротациона Маса HV8 /8 инчи. Основна Големина 130мм х 95мм. Сет од 2 квалитетни плочи за индексирање на поделба. А-Плоча : 28, 32, 37, 39, 43, 46, 49, 53, 59 Б-Плоча : 63, 69, 73, 79, 83, 89, 93, 99. Значителна Конструкција со Прилагодлива Висина На Центарот од 80мм до 100мм. Неговата Основна Големина е 130мм х 95мм и има слотови широки 15мм на двата краја за прицврстување на Масата на Машината. Во основа се користи за нашата Ротациона Маса HV8. Комплет од 2 квалитетни плочи за индексирање на поделба ЗА HV8 и 10 ротирачки табели. Комплетот се состои од 2 плочи, но всушност има различен број дупки на секоја страна. Ова значи дека корисникот може да го користи од двете страни на чинијата, врз основа на неговите потребни апликации. Проверете го не. на дупки детали на секоја страна во описот подолу. Дијаметарот на плочата е 7", а нејзината дебелина е 0,47 " Инчи (12 мм) прибл. Сите потребни додатоци се вклучени како фотографија. Не е вклучен прирачник. Идеален и за вертикални и за хоризонтални машини за мелење, како ротациони маси во ХВ-8(8 инчи), ХВ-10(10 инчи). Содржина на пакетот : 2 x Плочи 1 x Рачка На Чудак 3 x Завртка 1 x Сектор 1 x U Мијалник. Број на дупки на поделба плочи, А-Плоча : 28, 32, 37, 39, 43, 46, 49, 53, 59 Б-Плоча : 63, 69, 73, 79, 83, 89, 93, 99.

Избор на клиенти..