• Свеж
Одонтомед2011 5 Прстен Затворање Клешти Пвц Зафат Портокалова Боја Рачка Тело Алатки ИНСТРУМЕНТИ ОДМ
zoom_in

Одонтомед2011 5 Прстен Затворање Клешти Пвц Зафат Портокалова Боја Рачка Тело Алатки ИНСТРУМЕНТИ ОДМ

DEN 470.40

Стока
check Достапно.

5 Инчен Прстен Затворање Клешти Зафати Портокалова Боја. Совршени Клешти за Затворање На Јамки и Скокови без Гребење или Искривување На Метал. Може Да Се Користи Во Различни Прстени. Непречено Завршени Вилици Со Жлебови. 5 " Вкупна Должина. 5 " Прстен Затворање Клешти Тело Алатка Одонтомед2011 Инструменти.

Избор на клиенти..