• Свеж
ЗМАУТОПАРТС Мицубиши Лансер Ево Х Хало ДРЛ ЛЕД Проектор Фарови Црна
zoom_in

ЗМАУТОПАРТС Мицубиши Лансер Ево Х Хало ДРЛ ЛЕД Проектор Фарови Црна

DEN 267.20

Стока
check Достапно.

Проектор стил. SAE & DOT Одобрени За Улица Правни. Ги исполнуваат Сите Прописи ВО САД и Канада. Направено од производители одобрени ОД ОЕМ и сертифицирани ИСО, со материјал што ги исполнува или надминува барањата НА ОЕМ. Фаровите доаѓаат со Х7 халогени светилки на средно светло и Х1 халогени светилки на долго светло. 30 Дена Политика За Враќање-Гаранција За Враќање На Парите. Пар фарови. Компатибилен со 2008-2014 Mitsubishi Lancer / Evo X*Не одговара на mr модели**не одговара на моделот опремен со Фабрички скриен ксенонски проектор Во стилот На црно куќиште Со јасна леќа Нов Најнов Дизајн НА HALO и DRL LED Пар фарови 100% Сосема нов во поликарбонатна леќа со тешка кутија нуди супериорна ув заштита и висока отпорност на удар направен ОД iso сертифициран производител кој користи материјали што ги исполнуваат стандардите за Ое Без Вклучена Инструкција За Инсталација, Се Препорачува Професионална Инсталацијаова е резервен производ за Замена и не Е поврзан со Други Брендови или производители Фаровите Доаѓаат со Х7 халогени светилки на Средно Светло и х1 Халогени Светилки на долго светло.

Избор на клиенти..