• Свеж
Градови: Хоризонтите-Плоштади &засилувач; Шеталишта Експанзија-КОМПЈУТЕР [Онлајн Игра Код]
zoom_in

Градови: Хоризонтите-Плоштади &засилувач; Шеталишта Експанзија-КОМПЈУТЕР [Онлајн Игра Код]

DEN 239.84

Стока
check Достапно.

Пешачки Улици : оставете ги вашите граѓани слободно да шетаат по улиците само за пешаци! Ставете ги во вашиот град како и секој друг пат и создадете нови зелени градски центри без повеќето возила и загадување од бучава. Пешачки области И нови Политики : Активирајте три политики специфични за областа за вашиот град, вклучително И Бавно Возење : сите патишта во областа на пешаците, освен автопатите, добијте ограничување на брзината од 20 км/ч. Специјализација На Округот : додадовме 3 нови специјализации во областа : канцеларии, станбени области со висока густина и комерцијални области со висока густина. Градски сервисни згради : услужните згради се важни, но што е со прекрасните услужни згради?. Направете го следниот чекор со Плоштади и Шеталишта. Кажете Збогум на бучавата и загадувањето и Здраво на пешачките улици, областите без автомобили и модерните плоштади. Време е Да ги израмните Вашите Градови со оваа еколошка експанзија!Системски Барања : Оперативен Систем : Windows 7 Mac El Capitan 10.11 Процесор : Intel Core I7 930 AMD FX 6350 RAM МЕМОРИЈА : 8 GB Ram Хард Диск : 4 GB достапна Простор Видео Картичка : Nvidia Ge Force GTS 450 (1 GB) AMD R7 250 (2 GB) Intel Iris Xe G7 (Тигарско Езеро) или подобри Дополнителни Барања : оваа содржина бара Основна Игра Градови : Хоризонти На пареа во ред Да Играм. Потребна е интернет конекција. Сметка за пареа потребна за преземање и инсталирање.

Избор на клиенти..