• Свеж
Попрво Би Плетел. Црна Нараквица Со јаже, Врежана Нараквица За Плетење, Фенси Подароци За Плетење, Игли За Плетење За Повеќекратна Употреба, Подароци За Плетење За П
zoom_in

Попрво Би Плетел. Црна Нараквица Со јаже, Врежана Нараквица За Плетење, Фенси Подароци За Плетење, Игли За Плетење За Повеќекратна

DEN 790.40

Стока
check Достапно.

Рачно Изработена Врежана Нараквица за Плетење. Тоа е идеална идеја за подарок за многу прилики, како Што се Денот на Вљубените, Денот на Татковците, Денот на Благодарноста, Божиќ, родендени или годишнини. Оваа нараквица е со димензии приближно 25 сантиметри и е прилагодлива од 8,5 до 25 сантиметри. Ова го прави универзална големина, безвременско, рачно изработено ремек-дело што може да одговара на сечиј зглоб. Оваа безвременска нараквица е целосно рачно изработена; спакувана во извонредна торба со највисок квалитет. Изработен е од сребрен и црн нерѓосувачки челик и силикон, високо отпорен на ' рѓа, корозија и оцрнување. Оваа нараквица доаѓа со црна кадифена торба и е подготвена за давање подароци. Значајна Рачно Изработена Црна Врежана Нараквица Со Плетенка за Плетење. Ова е посебен подарок и за мажи и за жени кои можат да го земат каде и да одат. Оваа прекрасна нараквица врежана со пораки е совршена за сопрузи, сопруги, синови или ќерки. Издржлив и модерен, тоа е совршен моден додаток.

Избор на клиенти..