• Свеж
Нупарт Смола Насловна Аквариум Рок Пештера Риба Резервоар Украси Орнамент Планина Крие Пештера Аквариум Додатоци Симулација Карпести Аквариум САМ АКВАРИУМ РИБА ?
zoom_in

Нупарт Смола Насловна Аквариум Рок Пештера Риба Резервоар Украси Орнамент Планина Крие Пештера Аквариум Додатоци Симулација

DEN 2.67

Стока
check Достапно.

Смола Дома Аквариум Карпа Пештера Риба Резервоар Украси Украс Планина Крие Пештера Аквариум Додатоци Симулација Рокери. Планински Поглед Аквариум Карпи Крие Пештера Дрво Риба Резервоар Украс Декорација. 100% сосема нови И квалитетни Карактеристики : Оваа алпинеја е направена од полирезин и прави возбудлив украс во секој аквариум. Направете го вашиот аквариум живописно, додадете во природна боја. Рибите можат да се сокријат и Да Поминат низ дупката и пукнатините внатре. Нема гниење или проблеми со алги. Нуди чувство на природна средина. Променете го вашиот аквариум во прекрасна глетка . Тоа е живописно и детално во боја за да додадете жив и природен живот во вашиот резервоар. Одлично е постојано да го украсувате вашиот аквариум со минимална одговорност и одржување. Спецификации : Материјал : Големина На Смола : апликација.10.7cmx10, 5cmx5cm/4.21"x4, 13"x1, 97"боја : како што е прикажано на сликите Количина : 1 Компјутер Забелешка : 1.Транзиција : 1см=10мм=0,39 инчи.

Избор на клиенти..