• Свеж
Рибок Машка Патека Безбедност Пети 8 Тактички Подигање Со Страничен Патент Воена &засилувач; Тактички
zoom_in

Рибок Машка Патека Безбедност Пети 8 Тактички Подигање Со Страничен Патент Воена &засилувач; Тактички

DEN 3.33

Стока
check Достапно.

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката. 100% Кожа. Гумен ѓон. Вратило мери околу 8" од лак. Подгответе се да го земете денот Со Тактичките чизми за Патека. Композитниот Прст ги исполнува или надминува стандардите ЗА безбедност НА ASTM F2413. Меморијатех отстранлив подножје. Dmxride пена перница средината ѓон. Гумен надворешен ѓон отпорен на лизгање. 100% Кожа. Гумен ѓон. Вратило мери околу 8" од лак. Подгответе се да го земете денот Со Тактичките чизми за Патека. Композитниот Прст ги исполнува или надминува стандардите ЗА безбедност НА ASTM F2413. Меморијатех отстранлив подножје. Dmxride пена перница средината ѓон. Гумен надворешен ѓон отпорен на лизгање. Наполнете во текот на денот Со Тактиката На Патеката Рибок, со активна шема на влечење гумена навртка со извонредна моќ на држење. Системот За врзување На Микровеб ја држи ногата заклучена со странична стабилност. Меморијатехнолошкото подножје се прилагодува на контурите на стапалото. Композитниот прст ги исполнува или надминува стандардите ЗА безбедност ASTM F2413. Тип на обувки : 8" Тактичка Чизма Со Страничен Патент Тип На Прст : Композитен Горен Материјал : Кожа И Балистичка Најлонска Боја : Којот Постава : Најлонска Мрежеста Влошка Што Ја Отстранува Влагата : Меморијатех Мемориска Пена Перница Отстранлив Надворешен Ѓон : Дмксрид Перница Пена Среден Ѓон Со Гумен Надворешен Ѓон Отпорен На Лизгање Посебни Карактеристики : Јкк Страничен Патент, Екстра Широки Карактеристики На Прстите : АСТМ Ф2413, композитен Прст, Композитен Прст На Брендот Xtr®, Електрична Заштита Од Опасност, Отпорен На Лизгање, Страничен Патент, Пријателски За Аеродромот, Композитен Прст На Taa Ја Намалува Тежината Додека Ја Одржува Заштитата Од Удар (Се Среќава Или Надминува Astm F2413) - Мемориската Мемориска Пена За Меморија Се Прилагодува На Контурите На Стапалото - Dmxride Пена средна ѓон ЗА Одговорен Гумен НАДВОРЕШЕН ЃОН Отпорен На Лизгање Со Активна Влечна Сила шема на навртки За Издржливост И Зафат - системот за Врзување на микровеб Ја Подобрува Лентата За Вклопување И Поддршка - Стабилноста Обезбедува Странична Поддршка Во Предниот Дел.

Избор на клиенти..