• Свеж
Дијамантско везење пејзаж дрво DIY целосен квадратен дијамантски дијамантски сликарство природен пејзаж дијамантски мозаик дома декорација-bb1889z-60x80cm
zoom_in

Дијамантско везење пејзаж дрво DIY целосен квадратен дијамантски дијамантски сликарство природен пејзаж дијамантски мозаик дома

DEN 0.67

Стока
check Достапно.

Користете : слики, надворешно пакување : кутија во боја, форма : единечна, материјал : смола. Површина за залепување : Целосен, вид на големо : Не, Тип на шема : Познати туристички места, пакување на платно : се тркалаат, број на бои : 30-45. Облик на дијамант : квадрат, тип на поставување : да, стил : модерна, рамка : не, дијамантски вметнувања Карактеристики : дијамант на квадратна смола во 447 DMC боја. Алатки : 1 Пластично пенкало 1 Лепак 1 Пластична плоча 1 пинцети, стил : занаети / рачни занаетчии / игли, тип на ткаенина : платно, комплет вклучува : HD платно 30% дополнителна алатка за дијаманти, употреба : Декорација на домашни потреби. Комплетно време : Недовршени потреби што треба да ги направите со рака, големина на дијамант : 2.5x2.5 mm, пратка : не вклучува фактури или ознаки на цени, име : пејзаж за сликање дијаманти, целосно време : недовршени потреби што треба да ги направите со рака. Користете : слики, надворешно пакување : кутија во боја, форма : единечна, материјал : смола. Површина за залепување : Целосен, вид на големо : Не, Тип на шема : Познати туристички места, пакување на платно : се тркалаат, број на бои : 30-45. Облик на дијамант : квадрат, тип на поставување : да, стил : модерна, рамка : не, дијамантски вметнувања Карактеристики : дијамант на квадратна смола во 447 DMC боја. Алатки : 1 Пластично пенкало 1 Лепак 1 Пластична плоча 1 пинцети, стил : занаети / рачни занаетчии / игли, тип на ткаенина : платно, комплет вклучува : HD платно 30% дополнителна алатка за дијаманти, употреба : Декорација на домашни потреби. Комплетно време : Недовршени потреби што треба да ги направите со рака, големина на дијамант : 2.5x2.5 mm, пратка : не вклучува фактури или ознаки на цени, име : пејзаж за сликање дијаманти, целосно време : недовршени потреби што треба да ги направите со рака. Употреба : Пакување со слики : Боја Box Form : Single Material : Resinpaste Area : Fulltype of Wholesale : Nopattern Тип : Познат турист Sitescanvas Пакување : Roll Up Number of Colors : 30-45 Diamond Shap 447 DMC Colortools : 1 Пластично пенкало 1 лепак 1 пластична плоча 1 пинжери : занаети / рачни занаетчии / тип на игли : Канваскит Вклучува : HD Canvas 30% Дополнителна алатка за дијаманти : Домашни неопходни декорации Комплетно време : Непроизводливи потреби за да ги направите со голема големина : 2.5x2. 5mmconsignment : не вклучува фактури или цени за цени : Дијамантски сликарство пејзаж -комплетно време : недовршени потреби што треба да ги направите со рака.

Избор на клиенти..