• Свеж
Стивен errерард потпиша фотографија на Ренџерс - Автограмска шамија - Автограмирани фудбалски фотографии
zoom_in

Стивен errерард потпиша фотографија на Ренџерс - Автограмска шамија - Автограмирани фудбалски фотографии

DEN 4415.84

Стока
check Достапно.

Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен. Категорија; Автограмирани фудбалски фотографии. Ако се автограмира, вклучува индивидуално нумериран холограм очигледен. Категорија; Автограмирани фудбалски фотографии. Стивен errерард потпиша фотографија на Ренџерс - Автограм за шал Ако производот е непотпишан или не е користен за игра, нема да биде вклучен холограм Стивен errерард. Ливерпул Ф.Ц. меморијали.

Избор на клиенти..