• Свеж
Полнач за излез на Wallидот Toogoo за Gameboy Advance Sp DS
zoom_in

Полнач за излез на Wallидот Toogoo за Gameboy Advance Sp DS

DEN 3.33

Стока
check Достапно.

100% сосема ново. Заборавете на метежот со батерии. Со решението за напојување, можете да го вклучите вашето момче момче однапред во извор на енергија за непрекината игра. Преклопени постери за лесно патување и складирање. Најдобра замена за оригиналниот полнач за патувања NDS / GBA.

Избор на клиенти..