• Свеж
Џамбо Плетење Додаток За Коса омбре боја топла розова 3пакс Синтетичка Кутија За Продолжување На Косата плетенки 24 инчни Капчиња Плетенки
zoom_in

Џамбо Плетење Додаток За Коса омбре боја топла розова 3пакс Синтетичка Кутија За Продолжување На Косата плетенки 24 инчни Капчиња

DEN 223.84

Стока
check Достапно.

Количина : 3пакувања/Многу Омбре Боја Џамбо Плетенка Коса, 95г-100гр/Пакување .За полна глава, потребни се 5-6 пакувања, Во Зависност од стилот на косата што го сакате. Материјал : Висока Температура Отпорни На Топлина Влакна Синтетичка Коса, Мека И Заплеткана, Добро Држете Ја Текстурата. Должина : Должина На Преклопување 24 Инчи,Вкупно 48 Инчи Од крај до крај, Ви Дава повеќе шанси да ја направите вашата фризура. Употреба : Пресврт за Плетенка,Кутија Плетенка,Марли Плетенка,Дредлок,Сенегалски Пресврти. Тежина : Капчиња Плетенки 100гр/пакување , 300гр/многу. Омбре Боја Синтетичка Коса 3 пакувања Џамбо Плетенка Продолжување на Косата 24 инчни Синтетички Двобојни Плетенки Со Висока Температура 100% Сосема Нова Должина : 24" Тежина На преклопување Должина : 100гр/пакување, 300гр/лот шаропул џамбо плетенка коса се изработени од висококвалитетни синтетички влакна, можат да направат совршен изглед, концерти, тематски забави, свадба, состаноци и какви било други прилики. Препознаени како најквалитетни синтетички влакна погодни за топлина, шаропул конзистентна промена на отпорноста на топлина и ги усовршуваат стиловите за кои сонуваат.

Избор на клиенти..