• Свеж
Pffy 2 компјутери тврди структурирани предни панели бејзбол капа голф тато капа за мажи и жени црна+бела
zoom_in

Pffy 2 компјутери тврди структурирани предни панели бејзбол капа голф тато капа за мажи и жени црна+бела

DEN 2.33

Стока
check Достапно.

99% памук, 1% други влакна. Увезени. Затворање на тока. Само миење на рацете. Бејзбол капа има структурирани предни панели што му помага на капачето да ги одржи своите оригинални контури. Бејзбол капа ја спојува дишеноста на памукот, истегнувањето и јачината на еластанот за да обезбеди неспоредлива удобност и издржливост. Композитна структура : Бејзбол капакот усвојува структура со двојни слоеви на висококвалитетна памучна крпа и постава за дишење на мрежа со исклучителен вез, густ, издржлив, мек и дише. Затоа нашиот квалитет е подобар од другите на пазарот. Прилагодливо затворање на метална тока, одлично вклопување за повеќето големини на главата обезбедуваат удобност во секое време. Зајакната професионално затегнување, лесен, но траен, ја прави Бејзбол капачето може да обезбеди долгогодишна употреба. Прилагодлива големина - една големина најмногу одговара : Обем на главата : 21,5 "-25.2" (може да се прилагоди), висина на капа : 4.3 ", капа заедно : 2.8". Дизајнот на задното отворање одговара на женската ниска конска опашка удобно. Само мие. Применлива пригода : Унисексниот дизајн го прави тоа што одговара за мажи и жени за секојдневно, спорт, риболов, патување, активности на отворено, излегување, итн. Одлична идеја за Денот на мајката, Денот на таткото, роденденот, Божиќен подарок за вашето семејство и пријатели. Боја за да одите со облеката, 2 пакувања обезбедуваат подобар избор. Карактеристики : Бејзбол капа има структурирани предни панели што му помага на капачето да ги одржува своите оригинални контури. Бејзбол капа ја спојува дишеноста на памукот, истегнувањето и јачината на еластанот за да обезбеди неспоредлива удобност и издржливост. Композитна структура : Бејзбол капакот усвојува структура со двојни слоеви на висококвалитетна памучна крпа и постава за дишење на мрежа со исклучителен вез, густ, издржлив, мек и дише. Затоа нашиот квалитет е подобар од другите на пазарот. Прилагодливо затворање на метална тока, одлично вклопување за повеќето големини на главата обезбедуваат удобност во секое време. Зајакната професионално затегнување, лесен, но траен, ја прави Бејзбол капачето може да обезбеди долгогодишна употреба. Прилагодлива големина - една големина најмногу одговара : Обем на главата : 21,5 "-25.2" (може да се прилагоди), висина на капа : 4.3 ", капа заедно : 2.8". Дизајнот на задното отворање удобно одговара на женската ниска конска опашка. Применлива пригода : Унисексниот дизајн го прави тоа што одговара за мажи и жени за секојдневно, спорт, риболов, патување, активности на отворено, излегување, итн. Одлична идеја за Денот на мајката, Денот на таткото, роденденот, Божиќен подарок за вашето семејство и пријатели. Боја за да одите со облеката, 2 пакувања обезбедуваат подобар избор. Совети : Само миење на рацете.

Избор на клиенти..