• Свеж
Сет за масло за масажа на бања и цут Јасмин и Тан Еден ветре.
zoom_in

Сет за масло за масажа на бања и цут Јасмин и Тан Еден ветре.

DEN 251.20

Стока
check Достапно.

❤ Овој сет вклучува : масло за масажа на бања и цут Јасмин 5,74 fl oz. X 2 компјутери. Тан Еден ветре бања и масло за масажа 9,97 fl oz. X 2 компјутери. Mase масло за масажа на бања и цут : Кога имате стресниот ден и умот на замор, маслото за масажа од тајландски јасмин може да помогне во олеснување на напнатоста на мускулите и сладок сензуален мирис од Јасмин го опушта вашиот ум. ❤ Thann Bath and Masease : Дерматолошки тестирано, без минерално масло, без парабен, без вештачка боја, без мирис. Утешниот мирис на Јасмин и Роуз Есенс создава хармонична дифузија за да се опушти умот и духот. Маслото од трици од ориз и органското масло од кокос, овластено со Bioagricert, LTALY, кои содржат високо ниво на есенцијални масни киселини, а витаминските Е-ови обезбедуваат природни емотивни и анти-оксидантни својства. ❤ Овој сет вклучува : масло за масажа на бања и цут Јасмин 5,74 fl oz. X 2 компјутери. Тан Еден ветре бања и масло за масажа 9,97 fl oz. X 2 компјутери. Mase масло за масажа на бања и цут : Кога имате стресниот ден и умот на замор, маслото за масажа од тајландски јасмин може да помогне во олеснување на напнатоста на мускулите и сладок сензуален мирис од Јасмин го опушта вашиот ум. ❤ Thann Bath and Masease : Дерматолошки тестирано, без минерално масло, без парабен, без вештачка боја, без мирис. Утешниот мирис на Јасмин и Роуз Есенс создава хармонична дифузија за да се опушти умот и духот. Маслото од трици од ориз и органското масло од кокос, овластено со Bioagricert, LTALY, кои содржат високо ниво на есенцијални масни киселини, а витаминските Е-ови обезбедуваат природни емотивни и анти-оксидантни својства. Mase масло за масажа на бања и цут : Кога имате стресниот ден и умот на замор, маслото за масажа од тајландски јасмин може да помогне во олеснување на напнатоста на мускулите и сладок сензуален мирис од Јасмин го опушта вашиот ум. ❤ Thann Bath and Masease : Дерматолошки тестирано, без минерално масло, без парабен, без вештачка боја, без мирис. Утешниот мирис на Јасмин и Роуз Есенс создава хармонична дифузија за да се опушти умот и духот. Маслото од трици од ориз и органското масло од кокос, овластено со Bioagricert, LTALY, кои содржат високо ниво на есенцијални масни киселини, а витаминските Е-ови обезбедуваат природни емотивни и анти-оксидантни својства.

Избор на клиенти..