• Свеж
Greenfield Threading 330076 GT/VTD HTGP D6 4FL GP Долна рака допрете, M14 x 1,5 mm
zoom_in

Greenfield Threading 330076 GT/VTD HTGP D6 4FL GP Долна рака допрете, M14 x 1,5 mm

DEN 806.40

Стока
check Достапно.

Димензии на пакетот : 4.834 "(L) x 2.893" (W) x 0,818 "(H). Тип на производ : Алатки за сечење. Количина на пакет : 1. Земја на потекло : Соединетите Држави. /VTD M14 X1.5 HTGP D6 4 FL GP Долна рака.

Избор на клиенти..