• Свеж
Најдобра Греми досега врежана лажица, чај сладолед десерт кафе лажица не'рѓосувачки челик лажичка баба за баба за роденден на Денот на мајката
zoom_in

Најдобра Греми досега врежана лажица, чај сладолед десерт кафе лажица не'рѓосувачки челик лажичка баба за баба за роденден на

DEN 207.84

Стока
check Достапно.

Смешни врежани подароци - Оваа врежана лажица прави одлична идеја за подароци. Лицето кое прима подарок од лажица може постојано да размислува за вас во процесот на секојдневна употреба. Големина на лажица - Оваа лажица од не'рѓосувачки челик е долга приближно 7,5 инчи. Материјал од не'рѓосувачки челик -Оваа лажица е направена од висококвалитетна залиха од не'рѓосувачки челик 304. Добра изработка на ласерско гравирање. Забележете дека по секоја употреба, измијте и избришете го чисто на време. Пакет за подароци - За да ви биде поудобно да давате подароци, секоја интересна лажица доаѓа со прекрасна кутија за подароци за лажица. Дозволете повеќе да не мора да се грижите за пакувањето за подароци. Значајни дневни потсетници - Оваа лажица има пристојна тежина за секојдневна употреба. Дајте му го на луѓето за кои се грижите, оставете ги да се сетат на убавата врска помеѓу вас кога уживаат во храна или пијалоци. Тоа е практично и значајно учество кое делува како посебна идеја за подароци на родендени, дипломирања, Денот на мајката, Денот на таткото, Денот на мајката, Денот на благодарноста, Божиќ, разделување, домаќинство и многу повеќе. Значајни дневни потсетници - Оваа лажица има пристојна тежина за секојдневна употреба. Дајте му го на луѓето за кои се грижите, оставете ги да се сетат на убавата врска помеѓу вас кога уживаат во храна или пијалоци. Тоа е практично и значајно учество кое делува како посебна идеја за подароци на родендени, дипломирања, Денот на мајката, Денот на таткото, Денот на мајката, Денот на благодарноста, Божиќ, разделување, домаќинство и многу повеќе.

Избор на клиенти..