• Свеж
Подароци на Ник Нок Ф.А.Ф.О. Ебате наоколу и дознајте - 17oz керамичка чаша чаша од кафе, бела
zoom_in

Подароци на Ник Нок Ф.А.Ф.О. Ебате наоколу и дознајте - 17oz керамичка чаша чаша од кафе, бела

DEN 0.67

Стока
check Достапно.

Цврсто и издржливо - Нашата кригла од кафе 11oz има трајна конструкција, чист и рафиниран изглед, светло живописно боење и совршено печатење. Премиум керамика што се користи во процесот на производство му дава на оваа кригла убаво цврсто чувство. Рачката е мазна и совршено големина за рацете од сите големини. Совршен подарок - Ова е одлична можност да се даде подарок за Денот на вineубените, Божиќ, Денот на мајката, Денот на таткото, родендените, подароците за венчавки или празник за кој било подарок. Тоа е дури и одлично за групи, корпоративни настани, ергени или ергени настани, забави и многу повеќе. Прво безбедност - оваа кригла е безбедна машина за миење садови и микробранови. Тоа значи дека не мора да додавате на веќе огромниот куп садови во вашиот мијалник. Можете да пиете без грижа, а потоа да ја испуштите во машината за миење садови. Совршено квалитетно печатење - сите уметнички дела се печатат со употреба на нашиот нов процес на мастило засновано на нетоксична боја. Ова значи дека печатењето никогаш не може да се олупи или избледи затоа што станува оној со кригла. Ние ја проверуваме секоја ставка пред испорака за да се осигураме дека е највисок можен квалитет. Оваа кригла со керамичко кафе од 17oz прави одличен подарок за себе или за некој друг. Керамика за квалитет на врвен квалитет и нашето ново издржливо печатење метонд значи дека оваа кригла е сигурно дека ќе трае.

Избор на клиенти..