• Свеж
Стедлер Марс Бришач Без Латекс, Бело, 1 Пакување
zoom_in

Стедлер Марс Бришач Без Латекс, Бело, 1 Пакување

DEN 72.00

Стока
check Достапно.

Пластична гума без латекс. Формулата нуди значително помалку распаѓање. Гума за бришење доаѓа во корисен слајд ракав за практично ракување. Повеќе од 60 Години Дарис се гордее со тоа што им обезбедува на своите клиенти најдобра вредност и избор во изработката на материјали, додека секогаш се стреми да ги надмине очекувањата на клиентите со неверојатна услуга за клиентите. Останува нашата цел да ја заработиме вашата доверба преку традиционалниот начин на кој работиме.

Избор на клиенти..