• Свеж
Кохлер К-4380-96 Мемоари удобност висина издолжена чинија, бисквит
zoom_in

Кохлер К-4380-96 Мемоари удобност висина издолжена чинија, бисквит

DEN 2.33

Стока
check Достапно.

12 "грубо. Класа пет (Р)-Обезбедува огромна изведба на отпадоци од големо и чистота во садови во класа. Мемоари за резервоарот и К-4434 СМЕТНИЦИ 1,28 GPF резервоар. 12 "грубо. Класа пет (Р)-Обезбедува огромна изведба на отпадоци од големо и чистота во чинија со најдобра класа. Погледнете ги K-3816 или K-3817 за целосни детали. Комбинира со Memoirs K-4433 Memoirs Classic 1.28 резервоарот и мемоари K-4434 Tastely 1,28 GPF резервоар. Од производителот, софистицираноста на традиционалниот дизајн служи како инспирација за пакетот Мемоари. Со своето богато детали, овој пакет на производи одекнува на стилизираните линии на историски реномиран мебел и архитектонски дизајн. Два стила нудат различно копање.

Избор на клиенти..