• Свеж
Цреши жичен раб лента, 2,5 x 10 јарди
zoom_in

Цреши жичен раб лента, 2,5 x 10 јарди

DEN 1.67

Стока
check Достапно.

Yellowолта лента со шема на цреши. 2,5 "Широк од 10 јарди (во должина од 30 стапки). Вклучува жичен раб. 100% полиестер. Десет дворска ролна од 2,5" лента со шема на цреши. Вклучува жичен раб. 10 јарди или 30 стапки по ролна.

Избор на клиенти..