• Свеж
Curt 28321 заварувачки приколка за приколка за вртење на цевки, 2.000 фунти. 10 инчи вертикално патување, црно
zoom_in

Curt 28321 заварувачки приколка за приколка за вртење на цевки, 2.000 фунти. 10 инчи вертикално патување, црно

DEN 1.33

Стока
check Достапно.

Лесна работа. Овој приклучок за јазици на приколка овозможува 10 инчи вертикално движење и работи со употреба на рачка од страничен ветер (17-1/2-инчен повлечен висина, 28-1/2-инчен продолжена висина). За да се обезбеди многу дозвола додека ја влечете вашата приколка, овој штанд за приколки е опремена со заграда за вртење. Отпорен на корозија. Со заварена плоча за подножјето на дното, овој вид Jackек, исто така, обезбедува додадена стабилност за вашата приколка на груб терен. Curtеквите за затегнување се направени со квалитет за да го промовираат животот и функцијата на вашата приколка, и тие доаѓаат во неколку различни стилови за да ги задоволат вашите потреби, без разлика дали сте чести за слетување на бродот, кампот, тркачката патека или полето. Интегрираниот зафат овозможува лесно подигнување и спуштање. Приколка за приколка за вртење на цевки за заварување на цевки, 2. Приколка за приколка за вртење на цевки за заварување на цевки, 2. Во нашата цел да бидеме најдобриот извор за сите работи за влечење, линијата за приколки за приколки е дизајнирана со грижа и произведена со гордост. Не е важно каква приколка влечете-приколка за брод, приколка за комунални услуги, приколка за превоз на добиток или рекреативно возило-ако имате приколка во стилот на приемникот, ќе сакате џек што ја надополнува неговата функција. Ние нудиме неколку различни стилови на приклучоци за приколки, вклучувајќи џек за приколка со бродови, приклучоци за приколка со рамка, приклучоци за приколки за вртење и приклучоци за приколка со тешки работи. За приклучокот за приколка што нема да ве насочи погрешно, Курт го има одговорот. Jackек се врти нагоре и надвор од патот за влечење и има игла за влечење за безбедно заклучување на своето место. Нашите приклучоци за приколка за вртење се поделени во две категории : монтирање на цевки и монтирање на држачи. Дизајн на вртење.Сигурна јачина. Овој приклучок за јазици на приколка е дизајниран да се монтира на рамката за приколка со инсталација на заварување. Оваа приклучок за монтирање на цевката за монтирање има капацитет за тежина од 2.

Избор на клиенти..